Mixtum - Twój Partner w utrzymaniu czystoœci
MD4500/MD8000 parownice Parownica Nilfisk - MD4500/MD8000
Urządzenie zostało specjalnie skonstruowane, aby sprostać wymaganiom zakładów opieki zdrowotnej. Parownica jest lekka, ma niewielkie gabaryty a jest przy tym bardzo odporna i wytrzymała.
Jest przyjazna dla środowiska a jej zdolność do unieszkodliwiania drobnoustrojów takich jak MRSA (szczepy gronkowca) potwierdzona jest certyfikatem. Model MD45000 pracuje z wydatkiem 4,5 bar, natomiast MD8000 zapewnia 8 bar ciśnienia pary. Czyszczone powierzchnie pozostają suche zaraz po zakończeniu pracy dzięki układowi ssącemu. Dzięki serii MD otrzymujemy najwyższy stopień czystości, co w zakładach opieki zdrowotnej jest niezmiernie istotne.
- zbieranie zanieczyszczeń
- automatyczne wyłączanie awaryjne
- czytelny wyświetlacz wartości ciśnienia
- dozowanie detergentu
- wyjmowany zbiornik na zanieczyszczenia

SDV4500/SDV8000 parownice Parownica Nilfisk - SDV4500/SDV8000
Modele SDV umożliwiają dozowanie detergentu do strumienia pary, zwiększając przez to właściwości dezynfekcyjne i skuteczność czyszczenia. Opcja zbierania sprawia, że czyszczona powierzchnia jest sucha zaraz po zakończeniu pracy. SDV4500 - ta parownica z korpusem ze stali nierdzewnej pracuje parą pod ciśnieniem 4,5 bar. Idealnie nadaje się do czyszczenia i drobnych prac trwających do ok. 6 godz. dziennie. Jest maszyna przyjazna dla środowiska. Jej skuteczność potwierdza certyfikat po unieszkodliwianie drobnoustrojów takich jak MRSA (szczepy gronkowca). Do cięższych prac przeznaczona jest SDV8000 wytwarzająca parę o temperaturze do 170°C pod ciśnieniem 8 bar.
- para o temperaturze do 170°C pod ciśnieniem 4 bar (w modelu SDV8000 8 bar)
- wyjmowany zbiornik na zanieczyszczenia
- czytelny wyświetlacz wartości ciśnienia
- ciągłe uzupełnianie wody
- dozowanie detergentu
- zbieranie zanieczyszczeń

Parownica SO4500 Parownica Nilfisk - SO4500
Urządzenie SO4500 czyści przy użyciu pary pod ciśnieniem 4,5 bara. Jest przeznaczone do lekko i średnio zabrudzonych powierzchni. Nadaje się do wszystkich sektorów przemysłu i handlu, w których nie jest wymagane użycie detergentów i zbieranie brudnej wody.
Maksymalny czas nieprzerwanej pracy do 12 godzin. Użycie parownicy nie wymaga użycia dodatkowych chemikaliów do odkażania.
- łatwa obsługa
- automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa
- blokada kółek przednich
- rama ze stali malowanej proszkowo
- czytelny wyświetlacz parametru ciśnienia

Parownica SV 8000 Parownica Nilfisk - SV8000
SV8000 idealnie nadaje się do mycia parą w przypadku, gdy nie jest wymagane użycie detergentu. Kompaktowa budowa i obrotowe kółka zapewniają dużą zwrotność i łatwą obsługę.
Urządzenia klasy SV zapewniają wydajne czyszczenie parą oraz zbieranie zabrudzeń powstałych podczas tego procesu. Dzięku temu czyszczone powierzchnie są suche i gotowe do użycia w bardzo krótkim czasie.
- wyjmowany zbiornik na zanieczyszczenia z blokowaną pokrywą
- konstrukcja ze stali nierdzewnej
- zbieranie mokrych zabrudzeń
- ciągłe napełnianie podgrzewacza
- para o temperaturze do 170°C pod ciśnieniem 8 bar
- cicha praca
Katalogi

Broszura MOC:

Alkapharm:

EXEOL:

Mixtum s.c. - profesjonalna chemia w katalogu Gwiazdor


Mixtum s.c. - 32-700 Bochnia, ul. 20 Stycznia 15, tel. 14 66 302 00, e-mail: biuro@mixtum.pl
Mycie maszynowe naczyń w zmywarkach Mycie i dezynfekcja powierzchni w gastronomii Preparaty ekologiczne Mycie powierzchni w gastronomii Usuwanie przypalonych tłuszczy Higiena rąk w gastronomii Zastosowania specjalne w gastronomii Mycie podłóg Mycie powierzchni ponad podłogowych oraz dezynfekcja Czyszczenie wykładzin tekstylnych Utrzymanie czystości toalet Zastosowania specjalne Preparaty zapachowe Nilfisk - Odkurzacze hotelowe Nilfisk - Odkurzacze sucho-mokro Nilfisk - Urządzenia do czyszczenia wykładzin Nilfisk - Szorowarki, polerki Nilfisk - Zamiatarki Nilfisk - Automaty szorująco-zbierające Deratyzacja Dezynfekcja Dezynsekcja Usługi PestControl Małopolska Katalog www Mixtum - profesjonalna chemia, Maszyny Nilfisk, akcesoria Vileda, sprzedaż