Mixtum - Twój Partner w utrzymaniu czystoœci
Nilfisk GD 930 Nilfisk - GD 930
Nilfisk GD 930/930S2 jest światowej klasy odkurzaczem do pracy na sucho. Zaprojektowany do skutecznego, codziennego czyszczenia dużych powierzchni. GD 930 to najlepszy wybór dla hoteli, szkół, biur i szpitali, gdzie zasadnicze znaczenia ma niezawodność przy dużym obciążeniu. Trwały i stabilny, z pojemnym, 15-litrowym workiem na kurz. Pomysłowa konstrukcja wykorzystuje przepływ powietrza do maksimum i redukuje straty energii do absolutnego minimum. Rezultatem jest zawrotna siła ssania z niewielkim, delikatnym pomrukiem w tle.

Nilfisk VP300 HEPA Nilfisk - VP300 HEPA
Nilfisk VP300 HEPA to najnowszy model odkurzacza w rodzinie podstawowych odkurzaczy do czyszczenia na sucho firmy Nilfisk. Przeznaczony jest do codziennego sprzątania niewielkich powierzchni np. w biurach, hotelach lub niedużych obiektach handlowych.
Unikalną cechą tego modelu jest zamontowany filtr HEPA - zapewniający znacznie lepszą filtrację w porównaniu z modelem podstawowym. Posiada on również mocniejszy silnik o mocy 1200 W. Mały ciężar i ergonomiczny kształt uchwytu pozwalają operatorowi przenosić kompletne urządzenie w jednym ręku. Bardzo niski poziom hałasu umożliwiają na dzienne czyszczenie nawet w obszarach wrażliwych na hałas (biura, szpitale, hotele).

Nilfisk UZ 964 ERGOCLEAN Nilfisk - UZ 964 ERGOCLEAN
Idealny do odkurzania w teatrach, kinach, sklepach, autobusach i samolotach. Sprawdza się przy sprzątaniu wysoko położonych miejsc.
Doskonale nadaje się do odkurzania na schodach, drabinach i rusztowaniach oraz do czyszczenia w systemie prac alpinistycznych.

Nilfisk GD 5 BACK Nilfisk - GD 5 BACK
Based on the highly successful GD 5 platform, the GD 5 Fly has been developed expand the back vac portfolio to provide a machine that will support our customers to quickly and thoroughly vacuum clean aircraft.
The 115v 400Hz motor ensures we comply with all relevant aviation regulations and this is the main difference between the standard and Fly models.
The HEPA filter keeps the air quality within the cabin at an extremely high level while the Premium Harness maximises user comfort during a cleaning process that is often under strict time pressure.
The Conical Hose, High Performance Combination Nozzle, Telescopic Aluminium Tube and Crevice Nozzle, combined with the compact dimensions of the machine, allow for fast and thorough cleaning, ensuring the GD 5 Fly is the ideal choice when cleaning the world's airlines.

Nilfisk VP300 eco Nilfisk - VP300 eco
Model Nilfisk VP300 Eco to podstawowe, dobrze skonstruowane, niezawodne urządzenie do codziennej pracy. Odkurzacz ten jest idealny do sprzątania biur, pokoi hotelowych, małych sklepów oraz innych obiektów o małej lub średniej wielkości.
Wszystkie urządzenia Nilfisk konstruowane są z myślą o użytkowniku i jego wymaganiach. Są one zaprojektowane tak, aby były ergonomiczne i przyjazne dla środowiska. VP300 ma największą pojemność zbiornika w swojej klasie a przez to wymiana worków następuje rzadziej. Model VP300 waży tylko 5, 2 kg i dzięki temu łatwo jest go przenosić z miejsca na miejsce.
Model VP300 z oznaczeniem ECO pozwala na zmniejszenie zużycia energii o 25% dzięki zastosowaniu silnika o mocy 900 W, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej wydajności ssania. A wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie.

Nilfisk GU 355 DUAL/455 DUAL Nilfisk - GU 355 DUAL/455 DUAL
Nowa seria odkurzaczy kolumnowych została zaprojektowana z myślą o szybkiej, wydajnej i cichej pracy.Są one zarówno mocne, jak i wygodne w użyciu, o szerokości roboczej odpowiednio 350 lub 450 mm. Osobny silnik napędza szczotkę, a osobny wytwarza podciśnienia, co zapewnia wysoką skuteczność.
Odkurzacze z serii GU pracują niezwykle cicho, są więc idealne do sprzątania w szpitalach, hotelach, centrach konferencyjnych oraz do codziennego sprzątania w biurach.
Katalogi

Broszura MOC:

Alkapharm:

EXEOL:

Mixtum s.c. - profesjonalna chemia w katalogu Gwiazdor


Mixtum s.c. - 32-700 Bochnia, ul. 20 Stycznia 15, tel. 14 66 302 00, e-mail: biuro@mixtum.pl
Mycie maszynowe naczyń w zmywarkach Mycie i dezynfekcja powierzchni w gastronomii Preparaty ekologiczne Mycie powierzchni w gastronomii Usuwanie przypalonych tłuszczy Higiena rąk w gastronomii Zastosowania specjalne w gastronomii Mycie podłóg Mycie powierzchni ponad podłogowych oraz dezynfekcja Czyszczenie wykładzin tekstylnych Utrzymanie czystości toalet Zastosowania specjalne Preparaty zapachowe Nilfisk - Odkurzacze hotelowe Nilfisk - Odkurzacze sucho-mokro Nilfisk - Urządzenia do czyszczenia wykładzin Nilfisk - Szorowarki, polerki Nilfisk - Zamiatarki Nilfisk - Automaty szorująco-zbierające Deratyzacja Dezynfekcja Dezynsekcja Usługi PestControl Małopolska Katalog www Mixtum - profesjonalna chemia, Maszyny Nilfisk, akcesoria Vileda, sprzedaż